20 Mart 2015 Cuma

Yenilenen bilinç ...20 mart 2015
20 mart 2015 sabahına
Günaydın,

     

  Yine 2015’in önemli gökyüzü/enerjetik zamanlarından birindeyiz. Güneş tutulması ve bahar ekinosu aynı anda yaşanırken. Bitişler, ayrılışlar, ölümler hayatımızdaki yenilenmeler ve dönüşümler için gerekli olan arınmayı da sağlayacaktır. Ancak sizin neye odaklandığınız bu geçişin zorlu yada rahat geçilmesine yardımcı olacaktır. Geçişin bitiş kısmına takılıp negatifi çoğaltmakla, yeni başlangıçlar ve yenilenmelere odaklanıp neşe ve coşkuyla mı bu dönemi geçireceğiniz tamamen kişisel seçiminiz olacaktır. Karar sizin!

HATIRLAMANIZ GEREKEN İSE; her koşulda bu gidişin yaşanacağı ve kendimizle yüzleşeceğimiz anlardan birisi oluşudur. Ruhumuzun derinliklerinde yadsıdığımız, yok saydığımız yanlarımızla yüzleştiğimiz zamanlardan geçerken; en çok ihtiyacımız olan KENDİMİZİ KABUL ve KENDİMİZE GÖSTERECEĞİMİZ ŞEVKATTİR!

Kendinize iyi bakın

En uzun ilişkiniz kendinizledir.

Bu geçiş zamanını verimli geçirmek enerjisini yükseltmek, kendi fıtratı için, tekamül sınavında çalışkan öğrenci olmak isteyenlere için harika bir zamanlama.

 20 Mart gecesi minimum 10 dk. Meditasyon. Sadece nefesinize odaklanarak tüm sizi engelleyen, bağlayan enerjilere size hizmet ettikleri için teşekkür ederek bırakın ve yeni olana kalbinizi açın, ışıkla doldurun. Nefesinizle size acı, kaygı, endişe, korku yaratan tüm düşünce ve inançlarınızdan arınıp, affettiklerimizden kendimizi azad etmeli…

    Kızgınlıklarımız için ‘onun yapabileceğinin en iyisini yaptığını’ düşünerek, görünenin ardındaki gerçeğe hizmet ettiğini bilerek, bırakın. Bu aynı zamanda kendi ruhunuzu özgürleştirmek olduğunu ve bunun kendi özgürlüğünüz ve yolunuz için gerekli neden gerekli olduğunu hatırlayın.

    Zorlandığınız anlar için Yüce Yaradan dan ve rehberinizden yardım isteyin. Öfkeye kapıldığınız anlarda ‘anlayabileceğin şekilde gösterilmesini dileyin’. Meditasyon sırasında ışık işçileri yardım edecektir.

Hatırlayın ki Rabbim yola çıkan ve yürümeye niyet eden her kuluna yardım eder. Sadece bu yardım egonun isteğine uygun olmadığından bize negatif gibi görülebilir. Bu görünenin ardındaki hakikattir.

     Bu muhteşem ışık geçişine şahitlik ederken özümüzün sevgi ile yaratıldığını, herkesin kendi fıtratı ve yaşam amaç gereği elinden gelenin en iyisini yaptığını hatırlayın. Bu dünyadaki ödevinizin herkes için farklı olduğunu bilerek, herşeyin en iyisini hak ettiğimizi hatırlayacağız.
Bu dönüşüm zamanı  FARKINDALIĞI daha düşük, anlayışı madde boyutunda sadece görünene takılı  kalmış kişiler farkındalık seviyeleri ölçüsünde RUHSAL SARSINTILAR yaşabilirler ancak bu bilince çekilecekler. Aslında KAÇIŞ yok; Güneş Tutulmaları tamamen hayat planlarına hizmet eden dalgalanmalar ve kapılar oluşturur . Ve herkes  FARKINDALIĞI ÖLÇÜSÜNDE kolay yada Or atlatacaktır.Ancak unutulmamalıdır ki bu dualite kişisel algıya dayalıdır.

Dünyasal olan perdelerin inceldiği ,dualitenin kırılmaya başladığı yani TEKLİK bilincine geçişin ilk adımları atılıyor. Hiçbirşey eskisi gibi olmayacak!

  Rüyalar kanalı aktifleşeceğinden bilinçaltı konuların yine bireysel idrak sayesinde SEZGİSEL bilincimiz artacaktır. Güneş Tutulması’nın Balık enerjisinde gerçekleşmesi sayesinde bilinçaltı sorunların çözümü gerçekleşecektir. Bu dönemde terapi almak, psikolojik sorunların çözümlenmesi ve devası olmadığını düşündüğünüz hastalıkların MUCİZEVİ iyileşmelere şahit olabilirsiniz.

FARKINDALIK SEVİYENİZ..idrakiniz çok önemlidir çünkü meyvesini ektiğiniz tohumlar yeşermeye başlayacaktır. Şimdiye dek ruhumuz neye hizmet ettiği ile yüzleşeceğiz. İyi görünen kötüler ,kötü görünen  iyiler ... tüm maskeşein düşeceği zamana hoşgeldiniz.


     BİRden  BİZe geçiş yolunda herkesin en yüksek hayrına olması  VE kolaylık VE  coşkuyla öğrenmeye, pozitif ve sevgiye dönüşmesine niyet edelim. Bütünün hayrına Ol-sun. Ve öyle de oldu…
ESRA DEREOBALI


Hiç yorum yok:

Yorum Gönder