1 Haziran 2014 Pazar

Regresyon Terapi Nedir ?

 Regresyon terapisiyle bağı tekrar kurmak mümkün :) 
 

REGRESYON TERAPİSİ NEDİR?
Yaşamınızda tekrar eden ritüeller , nedeni bulunamayan kronik ağrılar , hep benimi buluyor dediğiniz konuların cevapları bilinçaltınızdadır.Son zamanlarda moda oldu.. Enerji terapileriyle karıştırılmamalı her geçmiş yaşam temizliği yapan regresyon terapistiyim diye ortaya çıkıyor bu bir kavram karmaşası… EARTH avrupadaki regresyon terapistleri derneğidir. Gerçekten regresyon terapisi eğitimi aldıysanız burada lisansınız ilan edilir.
Bilinçaltı ile çalışmak için uzmanlığınızın mesleki deneyiminizin terapistlikle bağlantısı olmalıdır. Şaka değil beyninizde sizin bile bilmediğiniz yerlerine giriliyor. Bunun ciddi uzmanlık isteyen bir prosedürü var. Formatı var..
Reiki ile uygulanan bir durum değil. Bende reiki masterım reiki çalışmalarda yapıyorum ancak regresyon terapide bu kullanılmıyor. Lütfen dikkat edin bunun yurtdışında üniversitelerde anabilim dalı kürsüleri var. Türkiye’de ciddiyeti henüz bilinmiyor. Her önüne gelenin yapacağı bir iş değildir.
 
PEKİ NEDİR REGRESYON TERAPİSTLİĞİ?
Hayatınızda sürekli tekrar eden ve sizin hayat kalitenizi bozan bir durum olduğunda bu olumsuzluğun kaynağına tekniklerle ulaşılır. Bilinçaltı kodu, sorgulama keşif, beden tarpi, yeniden yapılandırma, boşalım gibi basamaklar ve teknik çalışmalarla seans yürütülür.
Sebebi bulunamayan ağrılar, sebepsiz korku ve kontrölsüz öfke, sebepsiz duygu durum bozulmaları hayatınızdaki aynı şekilde sonlanan kısır döngü (para, iş, aşk..)
*Güzel olan birkaç seansta hemen sonuç alınması
*Her konu başlığı üzerinden yapılması
*Kişinin tamamen kendi bakış açısını bir saat içinde bile uyanıklık sağlamasıyla başlamış olması
*Her konu hakkında ilk çözülme ben nerede yanlış yapıyoruma cevap bulabiliyor olması
*Ne geçmiş hayata, ne reenkarnasyona ne şifacılığa inanıp inanmak zorunda olunmaması
*BU TAMAMMEN BİR TERAPİ TEKNİĞİDİR.
Çalışma sırasında bilinci açıktır. Terapisiyle karşılıklı konuşması vardır.

İnsan kendini tanımamaktadır. 

Montaigne’nin bir lafı vardır çok severim 
‘’Kendimizle aramızdaki fark başkasıyla aramızdaki fark kadar büyüktür.’’

BEN KİMİM’İN CEVABI İÇİN İNSAN KENDİSİYLE TANIŞMALI!

Esra Dereobalı / 01.06.2014 

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder