18 Temmuz 2016 Pazartesi

NELER MÜMKÜN?

Ahengi yaratmak için neler mumkün?
Doğum sancısını hafifletme teknikleri...
Çok ciddi bir "travma sonrası stres bozukluğu "yaşıyoruz.Ne acıdır ki farkında olmadan bu durumu besliyoruz da... çok ciddi bir algı manipulasyonu ve bilinçaltı tohumlarına maruz kaldık . Merak kanallarımızı açıp ,bey imizin en hızlı öğrenme merkezini çalıştırdık ve ülkemizde neler olduğunu anlamaya çabalarken 🤔saniye saniye vahşeti,tüm güven duygularımızı derinden sarsan görseller izledik.Hepimiz mutsuz,umutsuz titresimlere dönüstuk ve acilen temizlenmek zorundayız aksi halde bugun ekilen tohumlar yarınımızın zehirli sarmaşıklarına dönüşecek ve tohumların ekilmesinden sorumlu olmasakta içimizde bu tohumları buyumesine izin vererek herşeyden sorumlu olacağız...
Enerji frekansınızın düşürülmesi sizi kaygı bozukluğuna iter,zihin kontrolunuzu dış evrene vermis olursunuz ve yönetilmeye mahkum kalırsınız. Kendi ruhsal gücünüzü , kalbinizin enerjisini ,zihin kontrolunuzu bir an once ele alıp aklı selimliği korumak BZAMAN DILIMINDE YAŞAMAYI SEÇMIS GER RUHUN ASLİ GOREVIDIR...HATIRLAYIN
Bir kisinin frekansını yüksek tutması min.350 kişi kişiye bilinç portalı sağlar yaydığı frekans ile lutfen enerjinizi yuksek tutun bu sizin asli varoluşsal görevinizdir.lanet okumayı bırakın,korku,agresif,öfkeli kalmayı seçtiyseniz zihin kontrolunuz ele gecirilmiştir o duzlemden çıkın ve dinginleşin...kızdığınız ve yargıladığınız her durumda siz o enerjiye dönüşursünüz.Kaos için akü görevi görürsünüz.HER NE YAPARSANIZ YAPIN BIR DURUMA TARAF OLDUĞUNUZDA KARŞI DURUMU YARATIP ,BESLEDIGINIZI HATIRLAYIN.Bu size o an icin birey hisettirse de yıkımınızdir.Bunun gerçek olmadığını sadece o an buna tutunduğunuzu bilmelisiniz.saki liğe ve aklı selimliğe kendi merkezinizde dengede kalmaya birlik beraberliğe her zamankinden daha çok ihtiyaç var. Tv ,sosyal medya ya uzun zamanlar maruz kalmayın bilincinizin algınızın yönetilmesine izin vermeyin yaratılmak istenen toplumsal paranoyaya ,kaosa akü görevi görmeyin. Kirlenen zihin o frekansın yayını yapar.
Peki ne yapalım
*Uyku duzeni bozulanlar lavanta kokusu ssakinlik ve dinginlik frekansina gecmenize yardım eder
*su icme miktarınızı arttırın.suyu kodlayın. Ictiginiz suya emir verin" bedenimde huzur ve dinginlik yarat"
*Enerji frekansınızı en hızlı en yuksege çıkaran kokuGÜL YAĞIdır mumkunse bir yagdanlıkta işyerlerinizde kokulandırın... yoksa gul kokulu oda parfumleri tercih edin .. bileklerinize damlatıp gunboyu enerji alanınızı bu frekansa akordlayın..
Hicbisey bulamazsanız en mutlu oldugunuz an ı hatırlatan bir koku kullanın...
*biliyorsanız meditasyon ve nefes teknikleri ile bilmiyorsanız mantra muzikler dinleyin (gayatri mantra deva premal )
*kaygı hissettiğinizde hemen bir bardak su icin,geleceği kodlamayın şimdide kalın..
*Kıskırtanfelaket senaryolarını surekli etrafınıza anlatmayın,lanetlemeyin yargılamaktan kaçının bir karşı taraf yaratmaya son verin.
*Uğultu yada çınlamayı andıran yayın sesleri duyarsanız hemen kulaklıklarınızı takın frekans yayına maruz kalmayın
*Bilimç dönüşüm zamanları kaos olarak algılanır ancak ahenge dönüşmesi herbirimizin bireysel dönüşümüne bağlıdır.Evrimsel dönüşüm ahlaki yada toplumsal kavramlarla şekillenmez bilinç yukselmesi ile mumkun olacaktır lutfen buna odaklanın.
*sürekli mağdür ve haksızlığa uğramışlık söylemleri böyle bir evren yaratmanıza sebep olduğunu hatırlayıp kurban enerjisinden yayın yapmayı durdurun.dikkatinizi neye yuklerseniz onu çoğaltırsınız.kendiniz ve sevdikleriniz için hayallerinizin otesine geçebilmeniz için neler mümkün? içinizdeki cosku ve ihtişamı yaşayabilmeniz için neler mümkün bunu sorun cevaplamayın ..enerjinizi ,etrafta olan biteni tanımlamayın ...sadece sorun... icinde bulunduğum kaostan ahenge dönüşmek icin neler mumkun? Mucizelere donusunceye dek soruda kalın
*Dikkatini yönelttiğin şey duygunu yönetir . Duygusunu yöneten kaderini yönetir hatırlayın.
*RUHUN YOLCULUĞUNDA KUTUPSALLIĞI ,TARAF OLMAYI BIRAKIP;SADECE OLANA ŞAHITLIK ETMEK VE ENERJINIZI YUKSEK TUTMAK VE OLAN ILIZYON SANRILARININ UZERINE ÇIKMAKLA YÜKÜMLÜYÜZ. KUTUPSALLAŞARAK YOK OLURUZ.KUTUPLAR BIRBIRINI VAR EDER.IŞIĞIN OLMADIĞI YERDIR KARANLIK ...HAYDI IŞIYALIM .. KASOUN AHENGE DÖNÜŞECEĞI GUNLERE ŞAHITLIK ETMEK ICIN NELER MUMKUN?
E.Dereobalı

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder